Medomet 16-kazetový Ø1200 mm elektrický automat LN, CLASSIC

Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
W2052001B
Výrobcovia
Lyson
Návod na použitie:
3 250,00
Zatiaľ nehodnotené Napísať recenziu

Zvratný 16-kazetový automatický medomet CLASSIC s automatickým otáčaním kaziet je vyrobený z kyselinovzdornej nerezovej ocele. Medomet je charakteristický jednoduchým použitím. Vďaka jeho konštrukcii sa môže použiť dokonca aj na vytáčanie toho najhustejšieho medu. Priemer bubna je 1200 mm. Kôš ma kapacitu na 16 kaziet z diagonálnych nerezových tyčí odolných voči kyselinám a je v nich možné vytáčať rámiky typu Langstroth. Založením vložiek vyrobených z nerezového plechu môžeme zvýšiť počet kaziet v medomete. kazety sa ukladajú jedna za druhou a vďaka plechovým vložkám med vytočený z plástov počas vytáčania nepadá na susediace plásty, ale steká po týchto vložkách na dno medometu. Pohon medometu je elektrický s napájaním 230V vybavený digitálnym automatickým ovládaním. Kryt bubna je vyrobený z priehľadného akrylového skla s hrúbkou 5 mm, ktorý zaručuje neustálu vizuálnu kontrolu nad vytáčaním a tiež ochranu pred rotujúcim košom medometu. Medomet obsahuje bezpečnostnú poistku ktorá pri otvorení krytu bubna medometu počas procesu vytáčania okamžite zastaví otáčanie koša v medomete. Spodná konštrukcia medometu je kužeľovitá, čo umožňuje voľný odtok medu. Výpustný ventil je nožový dva krát 2" z nerezovej kyselinovzdornej ocele. Medomet je upevnený na troch kovových nohách.

Medomet s digitálnym automatickým riadením má 8 programov. Prvé dva programy sú určené na prácu v manuálnom režime, tretí program je daný výrobcom. Programy od 4 do 8 v automatickom režime umožňujú vytvárať vlastné nastavenia. Každý program sa skladá zo 7 krokov. V každom kroku je možné nastaviť 3 parametre: čas začatia, rýchlosť a smer rotácie. Siedmy a posledný krok definuje čas zastavenia rotácie koša medometu

Do pôvodných kaziet je možné použiť vložku na zmenšenie rozmeru kazety, čím je umožnené vytáčať aj iný typ rámikov.

Technické údaje
 Priemer bubna Ø1200 mm
 Typ rámika 16× Langstroth
 Pohon Elektrický dolný
 Napájanie 230V
 Ovládanie HE-02* (Automat)
 Motor Motor s prevodovkou 1,1kW
Konštrukcia koša a bubna
 Hrúbka plechu bubna 0,6 mm
 Ventil 2× nerezový 2”
 Horná lišta Kovový hranol 60×10 mm maľovaný práškovou metódou
 Plexi 5 mm
 Nohy Maľované práškovou metódou 60×40 mm
 Kovanie Plastové 8 ks
 Krížová výstuha Maľovaná práškovou metódou
 Kazeta / Rozmer kazety Nerezová tyč Ø3 aj Ø6 mm / 425×250 mm
 Okraj bubna Maľovaný práškovou metódou
 Výška bubna 780 mm
Dodatkové informácie
 Záruka5 rokov (nevzťahuje sa na ovládanie, pohon a elektrické zariadenia)
 CertifikátZariadenia sú opatrené značkou CE (Conformité Eurpéene) a vyhovujú smerniciam EÚ o bezpečnostných otázkach, ochrany životného prostredia a zdravia. Označením CE výrobca deklaruje, že tento výrobok je v súlade so všetkými bodmi uvedenými v smernici.
 OstatnéKôš s prepážkami. Preprava paletová
 Poznámka k *Za doplatok je možnosť výmeny ovládania za HE-03 čo je profesionálne automatické ovládanie.

Zdieľať

Napísať recenziu