Medomet 4-kazetový Ø800 mm elektrický automat, CLASSIC

  • Medomet 4-kazetový Ø800 mm elektrický automat, CLASSIC
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
W2013K00MR
Výrobcovia
Lyson
Návod na použitie:
1 450,00
Zatiaľ nehodnotené Napísať recenziu

Zvratný 4-kazetový automatický medomet CLASSIC s automatickým otáčaním kaziet je vyrobený z kyselinovzdornej nerezovej ocele. Medomet je charakteristický jednoduchým použitím. Vďaka jeho konštrukcii sa môže použiť dokonca aj na vytáčanie toho najhustejšieho medu. Priemer bubna je 800 mm. Kôš ma kapacitu na 4 kazety z diagonálnych nerezových tyčí odolných voči kyselinám a je v nich možné vytáčať rámiky typu Tatran B a CS. Pohon medometu je elektrický s napájaním 230V vybavený digitálnym automatickým ovládaním. Kryt bubna je vyrobený z priehľadného akrylového skla s hrúbkou 5 mm, ktorý zaručuje neustálu vizuálnu kontrolu nad vytáčaním a tiež ochranu pred rotujúcim košom medometu. Medomet obsahuje bezpečnostnú poistku ktorá pri otvorení krytu bubna medometu počas procesu vytáčania okamžite zastaví otáčanie koša v medomete. Spodná konštrukcia medometu je kužeľovitá, čo umožňuje voľný odtok medu. Výpustný ventil je nožový 6/4" z nerezovej kyselinovzdornej ocele. Medomet je upevnený na troch kovových nohách.

Medomet s digitálnym automatickým riadením má 8 programov. Prvé dva programy sú určené na prácu v manuálnom režime, tretí program je daný výrobcom. Programy od 4 do 8 v automatickom režime umožňujú vytvárať vlastné nastavenia. Každý program sa skladá zo 7 krokov. V každom kroku je možné nastaviť 3 parametre: čas začatia, rýchlosť a smer rotácie. Siedmy a posledný krok definuje čas zastavenia rotácie koša medometu

Technické údaje
 Priemer bubna Ø800 mm
 Typ rámika 4× Tatran B, CS
 Pohon Elektrický dolný
 Napájanie 230V
 Ovládanie HE-02* (Automat)
 Motor Motor s prevodovkou 0,37kW
Konštrukcia koša a bubna
 Hrúbka plechu bubna 0,6 mm
 Ventil Nerezový 6/4”
 Horná lišta Plech maľovaný práškovou metódou
 Plexi 5 mm
 Nohy Maľované práškovou metódou 50×30 mm
 Kovanie Plastové 8 ks
 Krížová výstuha Maľovaná
 Kazeta / Rozmer kazety Nerezová tyč Ø3 aj Ø5 mm / 440×315 mm
 Okraj bubna Maľovaný práškovou metódou
 Výška bubna 730 mm
Dodatkové informácie
 Záruka5 rokov (nevzťahuje sa na ovládanie, pohon a elektrické zariadenia)
 CertifikátZariadenia sú opatrené značkou CE (Conformité Eurpéene) a vyhovujú smerniciam EÚ o bezpečnostných otázkach, ochrany životného prostredia a zdravia. Označením CE výrobca deklaruje, že tento výrobok je v súlade so všetkými bodmi uvedenými v smernici.
 Ostatné

Preprava paletová
Váha netto: 52,470 kg / Váha brutto: 55,094 kg

 Poznámka k *Za doplatok je možnosť výmeny ovládania za HE-03 čo je profesionálne automatické ovládanie.

VIDEO:

Zdieľať

Napísať recenziu