Medomet 6x2-kazetový Ø1000 mm elektrický automat, CLASSIC

Dostupnosť:
Na objednávku
Kód produktu:
M103PK1
Výrobcovia
Lyson
Návod na použitie:
2 050,00
Zatiaľ nehodnotené Napísať recenziu

Zvratný 12-kazetový (6 x zdvojené kazety) automatický medomet CLASSIC s automatickým otáčaním kaziet je vyrobený z kyselinovzdornej nerezovej ocele. Medomet je charakteristický jednoduchým použitím. Vďaka jeho konštrukcii sa môže použiť dokonca aj na vytáčanie toho najhustejšieho medu. Priemer bubna je 1000 mm. Kôš ma kapacitu 12 kaziet z diagonálnych nerezových tyčí odolných voči kyselinám a je v nich možné vytáčať rámiky typu Tatran B, CS. Zdvojené kazety sú vzájomne oddelené vyberateľnou nerezovou prepážkou. Pohon medometu je elektrický s napájaním 230V vybavený digitálnym automatickým ovládaním. Kryt bubna je vyrobený z priehľadného akrylového skla s hrúbkou 5 mm, ktorý zaručuje neustálu vizuálnu kontrolu nad vytáčaním a tiež ochranu pred rotujúcim košom medometu. Medomet obsahuje bezpečnostnú poistku ktorá pri otvorení krytu bubna medometu počas procesu vytáčania okamžite zastaví otáčanie koša v medomete. Spodná konštrukcia medometu je kužeľovitá, čo umožňuje voľný odtok medu. Výpustný ventil je nožový dva krát 2" z nerezovej kyselinovzdornej ocele. Medomet je upevnený na troch kovových nohách.

Medomet s digitálnym automatickým riadením má 8 programov. Prvé dva programy sú určené na prácu v manuálnom režime, tretí program je daný výrobcom. Programy od 4 do 8 v automatickom režime umožňujú vytvárať vlastné nastavenia. Každý program sa skladá zo 7 krokov. V každom kroku je možné nastaviť 3 parametre: čas začatia, rýchlosť a smer rotácie. Siedmy a posledný krok definuje čas zastavenia rotácie koša medometu

Technické údaje
 Priemer bubna Ø1000 mm
 Typ rámika 12× Tatran B, CS
 Pohon Elektrický dolný
 Napájanie 230V
 Ovládanie HE-02* (Automat)
 Motor Motor s prevodovkou 0,55kW
Konštrukcia koša a bubna
 Hrúbka plechu bubna 0,6 mm
 Ventil 2× nerezový 2”
 Horná lišta Kovový hranol 60×10 mm maľovaný práškovou metódou
 Plexi 5 mm
 Nohy Maľované práškovou metódou 60×40 mm
 Kovanie Plastové 8 ks
 Krížová výstuha Maľovaná práškovou metódou
 Kazeta / Rozmer kazety Nerezová tyč Ø3 aj Ø5 mm / 420×330 mm
 Okraj bubna Maľovaný práškovou metódou
 Výška bubna 730 mm
Dodatkové informácie
 Záruka5 rokov (nevzťahuje sa na ovládanie, pohon a elektrické zariadenia)
 CertifikátZariadenia sú opatrené značkou CE (Conformité Eurpéene) a vyhovujú smerniciam EÚ o bezpečnostných otázkach, ochrany životného prostredia a zdravia. Označením CE výrobca deklaruje, že tento výrobok je v súlade so všetkými bodmi uvedenými v smernici.
 Ostatné

Preprava paletová
Orientačná hmotnosť: 90 kg

 Poznámka k *Za doplatok je možnosť výmeny ovládania za HE-03 čo je profesionálne automatické ovládanie.

VIDEO:

Zdieľať

Napísať recenziu